אודות

קצת עלינו

אתר ארגון החתונות Wedding Event נולד מתוך מטרה להנגיש כמה שיותר מידע לזוגות צעירים שנמצאים בחיפוש המפרך אחר מגוון רחב של נתוני שירות ליום הגדול שלהם. מקימי המיזם בעלי ניסיון רב בתחום האירועים בארץ, ומכירים את תחום האירועים לעומק, את הניסיון והידע שצברו הם מנגישים לכם כאן באתר הזה.

אתר Wedding Event כולל בתוכו עשרות ספקים, אולמות אירועים ונתוני שירות נוספים, בכך תוכלו להיחשף למגוון רחב מאוד של נתוני שירות, לקבל את המידע הראשוני אודות הספק ובכך לקבל החלטה ראשונית אם להתקדם בתהליך מול אותו נותן שירות. 

רשימת דברים שהכלה צריכה להביא ליום החתונה:
רשימת דברים שהחתן צריך להביא ליום החתונה

איך זה עובד?

האתר עובד בצורה מאוד פשוטה, ריכזנו עבורכם עשרות נותני שירות בכל תחום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקטגוריה הרצויה, להיכנס לספקים, ולהתרשם מהם. אהבתם אחד מהם? מעולה! כעת הזמן להשאיר פרטים באתר. את הפרטים שלכם אנחנו דואגים להעביר לבעל המקצוע המובקש, הוא כבר יצור אתכם קשר משם אתם מתקדמים! 

רגע, זה לא הכול! רוצים לחסוך עוד כסף בארגון החתונה ולקבל שירות נוסף? צוות המומחים שלנו מחכה שלכם, במהלך השיחה איתם תוכלו לקבל רשימת ספקים מומלצת לפי הצרכים שלכם, רשימת טיפים והכנות ליום הגדול, סיוע בשאלות או סוגיות כאלה ואחרות שיעלו בהמשך. אז אל תהססו פשוט השאירו פרטים או התקשרו ונשמח לעזור!

אנא דרגו את המידע