איך בוחרים חברת אישורי הגעה לחתונה?

כחלק מהשירותים החדשים שהתפתחו בשנים האחרונות בתחום הפקות האירועים נוצר שירות חדש המסופק על ידי מגוון חברות המפיקות ומארגנות אירועים, ואפילו על ידי אולמות האירועים עצמם המרחיבים את שירותיהם. אחד השירותים המדוברים הוא שירות אישורי הגעה לחתונה. הכוונה היא לשירות שבודק עם האורחים טרם תאריך האירוע המיוחד שהם אכן מתכוונים להגיע אליו. זה יכול להתבצע בהודעת SMS, בטלפון או בוואטסאפ בדרך כלל. אנו בוודינג איוונט גם כן יכולים לספק לכם את השירות ברמת הדיוק והמקצועיות הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מדוע כדאי לבדוק אם האורחים מתכוונים להגיע?

נתחיל מהבסיס. מדוע חשוב אם כן לוודא שהאורחים אכן עומדים להגיע לחתונה? ובכן כל זוג המארגן את החתונה שלו צריך לטפל במגוון רחב של נושאים. ביניהם: כמות המנות המוזמנות מחברת הקייטרינג וכמובן כמות מקומות הישיבה שצריך להזמין מראש מאולם האירועים. על כל תוספת של אלה צריך לשלם ולכן הוצאות החתונה יגדלו משמעותית אם לא תיערכו נכון לכבוד האירוע. לדוגמה: במידה ואתם מתכוונים להזמין 200 אורחים לאירוע שלכם, במידה ולא תבדקו זאת מראש, ייתכן ורבע מהם יחליטו לא להגיע. זה אומר 50 מקומות ריקים באולם שתשלמו עליהם ו-50 מנות נוספות מחברת הקייטרינג. במידה ותדעו מראש שחלק מהאורחים לא יכולים או לא מתכוונים להגיע תוכלו לחסוך את העלויות האלה.

האם להשכיר חברה שתבצע את העבודה או לעשות זאת בעצמנו?

הזוגות העומדים להתחתן בדרך כלל גם ככה נמצאים תחת עומס רגשי ופיזי לפני החתונה. כל כך הרבה דברים לדאוג להם וסביר להניח שגם הלו"ז שלכם עמוס באינספור סידורים לקראת החתונה ואולי גם לירח הדבש שלאחריה. תוכלו כעת להשכיר חברה שתבצע את העבודה הזו עבורכם ולוודא שהאורחים שלכם אכן מתכוונים להגיע לאירוע שלכם.

איך נבחר חברת אישורי הגעה לחתונה?

  • המלצות – תמיד טוב לבדוק את האמינות של החברה על ידי בחינת המלצות מלקוחות קודמים שלה.
  • עלויות – בדקו מהי עלות השירות? האם מדובר בעלות כוללת? האם היא כוללת בדיקה אחת מול האורחים או 2 סוגי בדיקות? האם העלות היא פר אישור הגעה? כלומר לפי כמות האורחים?
  • אילו סוגי אישורי הגעה מדובר? – ישנם סוגים שונים של אישורי הגעה: טלפוניים, דרך SMS, דרך הוואטסאפ, עם חיבור לאפליקציה או מערכת מסוימת או בצורה אנושית ידנית. לכל שיטה שכזו יש גם שילוב של אוטומציה בדרך כלל שחוסכת זמן ומאמץ אך ככל שהאוטומציה מעורבת יותר בתהליך כך האמינות של התשובות שתקבלו תהיה פחות מדויקת אבל השירות יעלה לכם פחות.
  • האם החברה מספקת גם שירותים משלימים? לדוגמה סידורי ישיבה? הדפסת הזמנות ושליחתן? ועוד.
  • בדקו כיצד תקבלו את הדו"ח בסיום הבדיקה – האם תוכלו לבדוק תוך כדי תנועה או רק שבוע לפני החתונה? האם אתם מקבלים דוח ממוחשב או ידני? כיצד הוא יהיה בנוי? האם תספיקו לעדכן את חברת הקייטרינג לגבי כמות האוכל? וכו'.

לסיכום; אישורי הגעה לחתונה יעזרו לכם לוודא בצורה מדויקת יותר לגבי כמות האורחים באירוע החשוב שלכם. שירות זה חיוני מאוד ויכול לחסוך לכם עלויות רבות הן עבור האוכל המוזמן, מקומות הישיבה, הסעות לאירוע ועוד.

אנא דרגו את המידע
אהבתם את הכתבה? שתפו את החברים!
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
כותבת המאמר : דנה כהן
כותבת המאמר : דנה כהן

מאמר זה נכתב באהבה רבה על ידי דנה כהן המנהלת את צוות האתר, מתוך מטרה להנגיש מידע איכותי לזוגות מאורסים. המאמרים נכתבים מהידע האישי והניסיון שלנו ושל עשרות זוגות מאורסים שעברו דרכנו. רוצים שנכתוב על נושא ספציפי? יש לכם שאלה? פנו אליו ונשמח לעזור!

איך בוחרים חברת אישורי הגעה לחתונה?
תוכן העניינים
מצאנו לכם DJ
DJ לביא שטרן
פוסטים נוספים בנושא
ארגון חתונה פרק ב'
בלוג מתחתנים
ארגון חתונה פרק ב'

לצערנו הרב אחוז הגירושין בישראל הלך ועלה עם השנים. יכול להיות שזה נובע כתוצאה מהתקופה בה אנו

קרא עוד »