ארגון חתונה פרק ב'

לצערנו הרב אחוז הגירושין בישראל הלך ועלה עם השנים. יכול להיות שזה נובע כתוצאה מהתקופה בה אנו חיים ובעידן הדיגיטלי שבו אנשים מכירים אחד את השנייה דרך האינטרנט, מתחברים ונישאים מהר מדי בלי להכיר מספיק טוב אחד את השנייה. חצי הכוס המלאה היא שהחיים לא נגמרים בפרק א' ובהחלט ניתן למצוא את האושר גם בפרק ב' של חייכם, או במילים אחרות: בחתונה שנייה. כעת אתם מגיעים מנוסים יותר, קלילים יותר, זורמים יותר, ומוכנים יותר גם ליחסים וכמובן גם לארגון החתונה.

ההכנות לקראת החתונה השנייה:

ארגון חתונה פרק ב' יהיה לרוב קליל ונוח יותר מארגון החתונה הראשונה. לפני החתונה סביר להניח שתתרגשו אך תהיו גם מנוסים יותר. כעת תוכלו לדאוג להכנות ביתר קלות, לדעת בדיוק מה אתם צריכים יותר ומה פחות, על מה לשים דגש, מהם טווחי המחירים ועוד. יש 2 גישות שבהן תנקטו ככל הנראה, הראשונה היא גישה צנועה יותר לגבי החתונה השנייה שאומרת קבלת החלטות מושכלות יותר, השקעה פחות מסיבית בכל פרט קטן ואולי אפילו פחות הוצאות על החתונה. האפשרות השנייה היא שתרצו לפצות את עצמכם על חוסר ההצלחה בנישואים הראשונים ותרצו להשקיע יותר והפעם בצורה נכונה יותר מבחינתכם.

הכנות לחתונה פרק ב':

  • מקום האירוע – בראש ובראשונה תרצו לבחור את מקום האירוע. הוא צריך להתאים לכמות האורחים שלכם, לקונספט של האירוע שלכם וגם מבחינת האזור בו הם נמצאים וכמובן המחיר. 
  • שיתוף הילדים – אם יש לכם ילדים מהנישואים הקודמים זו הזדמנות טובה לחבר אותם על המבנה המשפחתי החדש על ידי כך שיעזרו לכם לארגן את החתונה ולהיות חלק מהשמחה וההתרגשות. 
  • סגנון החתונה – האם אתם רוצים חתונה על שפת הים? אולי בתוך יער קסום? באולם אירועים מודרני ומיוחד? או בוילה מופלאה באירוע מצומצם יותר? בדקו שהמקום יכול לספק לכם את האווירה והתפאורה הנחוצים לכם. תוכלו להיעזר גם במארגני האירועים שלנו בוודינג איוונט שיעזרו לכם לבחור את הקונספט המתאים לאירוע. 
  • בחירת המועד – מועד החתונה עשוי להשפיע במידה ניכרת על האורחים המגיעים לחתונה, על מזג האוויר, על מקום האירוע, על כמות ההוצאות שלכם ועוד. זה לא סוד שבקיץ מתקיימות יותר חתונות, השכרת מקום לאירוע וגם הספקים השונים מעלים מחירים ולכן החתונה עשויה לעלות לכם הרבה יותר מאשר בחורף או בעונות המעבר. 

כל השירותים במקום אחד:

אנו ממליצים בחום לעבוד מול גוף אחד בכל הנוגע לניהול וארגון האירוע שלכם, בוודאי כאשר מדובר על ארגון חתונה פרק ב'. יש לכם כעת פחות סבלנות להתעסק בדברים ואתם תעדיפו לייצא את ארגון החתונה לחברה חיצונית. אנו מזמינים אתכם לבחון את הספקים המומלצים שלנו בוודינג איוונט שיסגרו לכם את הפינה לאירוע המושלם שלכם ברמה מקצועית הגבוהה ביותר, עם שירות אדיב, חם ואחראי.

אנא דרגו את המידע
אהבתם את הכתבה? שתפו את החברים!
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
כותבת המאמר : דנה כהן
כותבת המאמר : דנה כהן

מאמר זה נכתב באהבה רבה על ידי דנה כהן המנהלת את צוות האתר, מתוך מטרה להנגיש מידע איכותי לזוגות מאורסים. המאמרים נכתבים מהידע האישי והניסיון שלנו ושל עשרות זוגות מאורסים שעברו דרכנו. רוצים שנכתוב על נושא ספציפי? יש לכם שאלה? פנו אליו ונשמח לעזור!

ארגון חתונה פרק ב'
תוכן העניינים
מצאנו לכם DJ
DJ לביא שטרן
פוסטים נוספים בנושא
ארגון חתונה פרק ב'
בלוג מתחתנים
ארגון חתונה פרק ב'

לצערנו הרב אחוז הגירושין בישראל הלך ועלה עם השנים. יכול להיות שזה נובע כתוצאה מהתקופה בה אנו

קרא עוד »