צילומי טראש זוגיים לחתונה – המדריך המקיף

בשנים האחרונות התווסף קונספט חדשני לרפרטואר צילומי החתונה המסורתי, תמונות טראש זוגיות. סגנון הצילום הנועז והנחוש הזה מציג הזדמנות לזוגות לצאת מהתבנית המקובלת ולהנציח את האהבה והחופש שלהם באופן יצירתי מאד. אבל לפני שנצלול פנימה לעומק הנושא, חשוב להבין את הניואנסים של הטרנד החדשני הזה. מיד נחקור את כל מה שאתם צריכים לדעת על תמונות טראש זוגיות, כולל מה, למה ואיך.

צילומי טראש זוגיים לחתונה – הקונספט מאחורי הקלעים

סשן של צילומי טראש זוגיים לחתונה הוא למעשה צילום לפני או לאחר החתונה שבו זוגות הורסים בכוונה את לבוש החתונה שלהם במגוון דרכים יצירתיות. לא מדובר כאן בצלם רגיל או צלם מגנטים אלא פעילות לא שגרתית של החל מצלילה לים ועד להתגלגלות בבוץ, השמיים הם הגבול בכל הנוגע לאופן שבו זוגות יכולים "לזרוק" את התלבושות שלהם או פשוט להרוס אותם. הרעיון הוא ליצור סט תמונות שתופס את תמצית האהבה של בני הזוג בצורה ייחודית ולא שגרתית שמראה חופש, ויצירתיות. אתם אולי שואלים, "למה שמישהו יהרוס בכוונה לבוש יקר כזה?" עבור רבים, זו מחווה סמלית. חתונות, אחרי הכל, הן אירוע חד פעמי, אז למה לא לנצל את ההזדמנות לעשות משהו שונה? מדובר בשבירת הנורמות והציפיות המסורתיות, לכידת המהות של סיפור האהבה הלא שגרתי וחגיגה של ממש בצורה משחררת אך חשוב לעשות זאת נכון.

כך תעשו נכון צילומי טראש לחתונה

השיקול של לבצע צילומי טראש זוגיים לחתונה הוא שיקול נכון ומרגש. לא בגלל שזה אולי טרנד חדש, אלא פשוט כי זה מביא יצירתיות אחרת. כך תבצעו צילומים נכון לתוצאות מושלמות:

  • הבטיחות לפני הכל

חשבו תמיד על הבטיחות לפני הכל. בין אם האתגר שלכם הוא קפיצה לאגם או שימוש באבקה צבעונית, וודאו שאתם ואותו צלם לחתונה שבחרתם נוקטים באמצעי הזהירות הדרושים.

  • בחרו מיקום נוח וקרוב

להגדרת המיקום יש תפקיד מכריע באופן שבו תמונות הטראש שלכם יראו. חוף, יער או בניין נטוש יכולים להציע תפאורה נהדרת.

  • בחירת צלמים

בחרו צלמים שיש להם ניסיון בסגנון צילום מסוג זה, ובכלל, צלמים שיודעים להוציא מכם את היצירתיות ולשבור את השגרה.

  • הכינו את עצמכם רגשית להרס ביגוד החתונה.

לבוש החתונה שלכם ייהרס, חליפת חתן יוקרתית או שמלה שלקח לכם המון זמן לבחור. אז וודאו שאתם מוכנים לכך מבחינה רגשית וכלכלית.

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, וכך גם כדאי שיצאו הצילומים

תמונות טראש זוגיות אינן מיועדות לכל זוג, אבל למי שמוכן לקחת את הסיכון, התוצאות יכולות להיות יפות ומרשימות. זהו תרגיל פסיכולוגי נפלא בשבירת נורמות, בספונטניות הנצחית שאהבה מביאה איתה ובתחושת שחרור אמיתית. אם אתם שוקלים לבצע סשן כזה, חשוב שתבחרו נכון את אנשי המקצוע שאתם הולכים לעבור עמם את החוויה הזאת. האם תעזי את לזרוק את שמלת הכלה שלך לאחר שבחנת אינספור שמלות כלה אל תוך ים של צבעים, אבקות צבעוניות או לקפוץ אל תוך האגם? והאם אתה תסכים להפוך את החליפה שלך ליצירת אומנות של הטבע? אם אתם זוג כזה שמוכן לשבור את השגרה, זה הסשן עבורכם. אתר wedding event מביא עד אליכם את מיטב הספקים לחתונה. אתם רק צריכים לבחור את המתאימים לכם ביותר. 

אנא דרגו את המידע
אהבתם את הכתבה? שתפו את החברים!
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
כותבת המאמר : דנה כהן
כותבת המאמר : דנה כהן

מאמר זה נכתב באהבה רבה על ידי דנה כהן המנהלת את צוות האתר, מתוך מטרה להנגיש מידע איכותי לזוגות מאורסים. המאמרים נכתבים מהידע האישי והניסיון שלנו ושל עשרות זוגות מאורסים שעברו דרכנו. רוצים שנכתוב על נושא ספציפי? יש לכם שאלה? פנו אליו ונשמח לעזור!

צילומי טראש זוגיים לחתונה
תוכן העניינים
מצאנו לכם DJ
DJ לביא שטרן
פוסטים נוספים בנושא
ארגון חתונה פרק ב'
בלוג מתחתנים
ארגון חתונה פרק ב'

לצערנו הרב אחוז הגירושין בישראל הלך ועלה עם השנים. יכול להיות שזה נובע כתוצאה מהתקופה בה אנו

קרא עוד »