דיג׳יי לחתונה

מחפשים דיג'יי ליום הגדול?

רשימת הספקים שלנו מחכה לכם, כמה קליקים ואתם שם!

כל הדיג׳יים במקום אחד!

אז אחרי שנשברת הכוס והמתח יורד מתחילה החגיגה! האורחים הנרגשים מחכים לחגוג לכם ולרקוד עד אור הבוקר. האדם שאחראי לשמחה ולאווירה בחתונה שלכם הוא הדיג'יי, לכן חשוב לבחור בקפידה ולבצע חיפוש קפדני לדיג'יי שלכם. דיג'יי טוב ידע לקחת את זה משם ויכין את המוזיקה שתקלע בול לטעם של האורחים שלכם. הכנו לכם כאן רשימת דייג'ים שתעשה ולאורחים שלכם הרבה שמח, עכשיו נשאר רק לבחור את האחד!

יודעים את מי לחפש?

יש לכם דיג'יי ספציפי אותו תרצו לחפש? תנסו כאן!

לביא שטרן
45 ביקורות
5/5

לחוויה בלתי נשכחת, לאירוע "מאולם" אחר!
לביא שטרן מתופף על תופים אלקטרונים ומעניק לכם את חווית האירוע שעליו חלמתם.

DJ CrB
17 ביקורות
5/5

דיג'יי רובי כהן כבש את הבמות הגדולות ביותר בארץ, וכבר 13 שנה שהוא מקפיץ אלפי חוגגים בכל ערב עם מוזיקה חסרת מעצורים!

דרור לוי
52 ביקורות
5/5

דיג'יי דרור לוי יספיק לכם ולאורחים שלכם אירוע חד פעמי, עם מוזיקה ומקצבים שהוא מכין במיוחד לאירוע שלכם!

Dj Doron Shitrit

למידע נוסף
דורון שטרית
31 ביקורות
5/5

דיג'יי דרון שטרית כבש את הרחבות של הסלבס בכל הארץ, עם עשרות שנות ניסיון ואנרגיה מדבקת הוא ירים לכם אירוע חד פעמי!

שאלות תשובות על בחירת די ג׳יי

בגדול כל אחד והעדפות שלו, הטעם המוזיקילי משתנה בין זוג לזוג. אך חשוב לזכור! הדיג'יי לא מנגן רק עבורכם אלא עבור האורחים שלכם, הוא צריך לקלוע בטעם ולקרוא את הקהל כדי שהאירוע שלכם יהיה שמח ומהנה עבור כולם!

כן! ההמלצה שלנו היא ללכת לראות את הדיג'יי שאהבתם באירוע, כך תוכלו לראות איך הוא קורא את הקהל, את המעברים, ואת שאר הפרמטרים שחשובים לכם כזוג. זכרו שבאירוע של זוג אחר, המוזיקה לא בהכרח תהיה לטעמכם, ועדיף שתתיעצו עם הדיג'יי לאיזה חתונה להגיע.

בגדול אי אפשר לשים את האצבע על מחיר מדויק, לכל דיג'יי יש את טווח המחירים שלו ואת הדברים שהוא מספק במסגרת המחיר. דיג'יי לחתונה מתחיל במחיר של 3500 ויכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, הכול תלוי באיזה ספק ומה הוא מספק במסגרת ההסכם! 

בגדול דיג'יי אחראי לספק לכם את כל המוזיקה בחתונה מקבלת הפנים ועד שיר הסיום. אך ניתן למצוא לא מעט דיג'יים שמספקים שירותים נוספים כמו חבילות סלואו, אביזירים זוהרים לרחבה ועוד שלל שירותים קטנים שתורמים לאווירה הכוללת. מומלץ לשאול את הדיג'יי שבחרתם אם הוא מספק שירות כזה. 

5/5 - (104 votes)